Jdi na obsah Jdi na menu
 


AUGUSTUS

Velmi perspektivní pejsek, dominantní, samostatný. Je velmi bystrý, rychlý, pohybově velmi nadaný a má obrovskou výdrž. Rád si hraje a bude z něj výtečný aportér. Našel by uplatnění u sportovně založeného majitele. Rozhodně by byla škoda neukázat ho na výstavách a nevést ho pracovně, zdá se mít pro to předpoklady.

25.7. 2007 - Augustus (Gus) mění jméno i majitele. Ode dneška bude slyšet na Pepsi. Bude bydlet v Havířově.  Jeho rodina má novou náplň života a velký cíl před sebou - zvládnout temperament a vynalézavost Augusta.

 

27.11. 2007  výňatek z mailu

...PEPSI JE RODINNÝ MILÁČEK,JE TO VELKÝ MAZLÍK. JE TVRDO- HLAVÝ, SKORO VŠECHNY POVELY OKOMENTUJE A NĚKDY I BAFNE.
KDYŽ SI HO DELŠÍ DOBU NEVŠÍMÁME TAK SI STĚŽUJE A POUŽIJE VEŠKERÉ PROSTŘEDKY,ABY NA SEBE UPOZORNIL. RÁD SE MNOU VAŘÍ,NEMÁ RÁD KDYŽ SEDÍME U POČÍTAČE A PÍŠEM. MILUJE SNÍH A VODU TAK JAKO MY. VEČER PŘI VENČENÍ SE BOJÍ TMY, TO NEJVÍC
POSLOUCHÁ A NETAHÁ TAK. NEJVĚTŠÍ PROBLÉM PŘI VENČENÍ JSOU PSI, KDYŽ JE POTKÁME JE TĚŽKÉ HO UDRŽET CHCE SI SE VŠEMI HRÁT, NE KAŽDÝ MÁ VŠAK POCHOPENÍ. MÁ TU VELKÉHO KAMARÁ-DA ČERNÉHO LABRADORA JMÉNEM DAIMOND,TO JE OBOUSTRANNÉ
KAMARADSTVÍ. PEPSI JE MOC OBLÍBEN ,KAŽDÝ KDO HO POTKÁ UŽ HO ZDRAVÍ JMÉNEM.

leden 2009 - zároveň s novoročním přání jsme dostali milý dopis od páníčka Augustuse - Pepsiho. Rok 2008 byl pro ně rokem velkých změn: stěhování stovky kilometrů, nová práce,  změna školy pro dcerku....Pepsi se  má skvěle , je zdravý a stál se z něj závislák na svých lidičkách. Zdravíme do Liberce! Nové fotografie začínají číslem 27. 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář