Jdi na obsah Jdi na menu
 


ALBERT

Alberta si našel nový majitel asi z největší dálky - až od západních hranic, od Aše. Bertík se nechal 12.6. 2007 odvézt  páníkem do Žebráku, kam si pro něj přijeli jeho noví lidští kamarádi . U domečku má kámošku goldenku, kousek od baráčku les a rybník - prostě sen všech retrievrů. Nový majitel je zkušený chovatel loveckých psů a doufáme, že Bertík splní všechna jeho očekávání.

 

4.7. 2007 - Výňatek z dopisu :

,,Bertík je číslo, ale milý. Ten první den po příjezdu toho měl sice asi dost, ale ani to mu nebránilo tři minuty po příjezdu připravit naši kočku o večeři. V noci spal klidně, ale ráno si vzpomněl na mámu. Asi tři dny večer naříkal (celý den byl volně puštěný), ale teď už je v pohodě. jen se nesmí nikdo pohybovat venku aniž by ho pustil. A to pak vymýšlí lotroviny. V jednu chvíli si nemáme co obout, pak zase musí udělat díru zrovna v kytkách. A jeho oči jsou vždy důvodem k mávnutí rukou a on jako by si ani nic jiného nepřipouštěl se nechá podrbat na bříšku. Všechno co se trochu hýbe ho hrozně zajímá a co se nehýbe, to si rozhýbe sám.

Tolik o Bertíkovi, všechno psát nejde, je toho moc, ale přes všechny rošťárny je moc hodný a chytrý, takže už ví jak na nás." 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář