Jdi na obsah Jdi na menu
 


AGNES

O týden později (3.6. 2007) se odstěhovala Agnes do Kralup. Nový páníčkové si ji pojmenovali Amálka.

 

.....SMS 3.6. 2007   15:24

Dobrý den, posíláme pozdravy z domova. Amálka byla skvělá, plakala jen chviličku, ze začátku. Vůbec neblinkala, prostě slečna cestovatelka. Ještě jednou děkujeme a hezké odpoledne. H.H. .....

 

8.7. 2007 - výňatek z mailu

,,Dobré ráno,
posíláme s Amálkou mnoho pozdravů z Kralup. Amálka je naprosto jedinečná. Včera
bravurně zvládla jízdu na lodi, ona je vůbec bezvadná, co se týká cestování. V autě má své místečko a vesměs při každé jízdě, ať už sebekratší, se zavrtá do svého místečka a okamžitě spokojeně usne, až jí musíme z auta "tahat" a včera jsme s ní byli poprvé na výletě s naší loďkou v Mělníce, na soutoku Labe a Vltavy, kde si zalehla k nohám páníčka a úspěšně lapala svoje ouška, která jí vlála ve větru, což se jí zřejmě velmi líbilo :-) Samozřejmě, že má "své dny", tedy resp. z každého dne dvě hodiny, kdy řádí jak černá ruka a je k nezastavení.
Páníček také velice "oceňuje", když si jí bere na ryby a místo chytání rybek loví z vody Amálku :-) Příští týden jdeme opět na očkování a musíme se pochlubit, umíme povely místo, sedni a lehni na jedničku s hvězdičkou. Bez čůrání vydrží od je-denácti večer do půl sedmé do rána, takže paráda. Vůbec neteskní, jenom když jdeme do druhého patra a jí jaksi drze "zapomeneme" dole, tak nám to dá najevo, ale jenom chviličku, pak jde do pelíšku, vezme hračky a všude je dole roztahá a hraje si  s nimi :-) Příští víkend jedeme do Špindlerova Mlýna, takže jí čeká velké objevování tam. 

Pozdravy a pac posílá Helena H. a Amálka "

 

2.8. 2007 - výňatek z mailu

,, Dobrý den, 
děkuji za Váš e-mail. Amálka je prostě kouzelná a nedokázali bychom si to už bez
ní představit. Je neustále venku a mezi pejsky, lidmi a dětmi, takže má o zábavu postaráno.
Posílám pár foteček z našich výletů."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář